TADİLAT TAMİRAT VE MONTAJ

TADİLAT TAMİRAT VE MONTAJ

Mutfak Banyo Tuvalet Tadilatı

Banyo tadilatında ve yaptığımız bütün işlerde sorumluluğu tamamen üzerimize alıyoruz.Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından mutlaka yerinde keşif yapılması gerekmektedir.

AYRINTILI BİLGİ

Daire İçi Kalorifer
Tesistı

Daire içi kombi ile petekler arasında, sıva altından veya sıva üzeri yapılan tesisattır, Yerden ısıtma ve mobil sistem olarak ta bu tesisat yapılabilmektedir. Şap üstü kalorifer tesisatı folyolu boru ile
yapılmalıdır.

AYRINTILI BİLGİ

Kombi Radyatör Petek Vana Değişimi

Radyatörün alt kısmında bir ıslak halı ya da su havuzu bulmak, parkelerin kabarması, kombinin su basıncının sürekli düşmesi, peteklerin yeterince verimli çalışmaması gibi bir çok sorunda bize ulaşabilirsiniz.


AYRINTILI BİLGİ

Armatür Musluk Batarya Çeşme Taharet Vanası Montajı

- Ofis musluğu, çeşme, armatür, batarya, çeşme montaj, sızdırma / damlama / çatlama/ kırılma bakım, değişim, onarım işlemleriniz deneyimli ustalarımızca profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

AYRINTILI BİLGİ

Klozet Lavabo Duş Takımı Montajı

Banyonuzun eski olduğunu düşünüyor ve alanı tamamen yenilemek için kendinizi köklü değişimlere hazır hissediyorsunuz. O halde hiç durmayın lavabo ve klozet montajı bize ulaşabilirsiniz

AYRINTILI BİLGİ

Ocak Fleksi Bağlantı Borusu Değişimi

Doğalgaz ocak fleksi değişimi hassas bir konu olup, değişimi için yetkili tesisatçı olmalıdır. İgdaş yetkili bir firma olması sizin yararınıza olacaktır. Her şey de olduğu gibi flekslerinde belirli bir ömrü vardır. Belli aralıklarla fleks aşınma ve yıpranmalara karşı kontrol edilmelidir.

AYRINTILI BİLGİ

İç Takım Sifon
Değişimi

Lorem ipsum dolor sit adipiscing elit sed diam nonummy nibh euismodBozuk sifon tamir ve montajı nasıl yapılır? Klozet ve asma rezervuar sifon tamiri nasıl yapılır? Rezervuar tamir, klozet arızası, rezervuar iç takım değişimi, basmalı sifon arızaları profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

AYRINTILI BİLGİ

Kanalizasyon Bağlama İşlemi Yağmur Olukları İniş İşlemi

Pis su ve yağmur suyu tesisatları, yapılara eşitli yollarla gelen pis su ve yağmur sularını şehir kanalizasyonlarına ya da diğer belirli çukurlara ileten sistemlerdir. Pis su ve yağmur suyu tesisatları bu sayede yapılarda kirli ve atık suları ve haşereleri uzaklaştırmaya da yarar.

AYRINTILI BİLGİ

Turkuaz Seramik

Farklı hatlarıya banyolarınızda büyülü bir atmosfer yaratmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz
AYRINTILI BİLGİ